انواع پروفیل درب و پنجره دوجداره در کرج

انواع پروفیل درب و پنجره دوجداره در کرج, مارک های پروفیل upvc, پروفیل پنجره دوجداره وین تک, پروفیل upvc ویستا بست, رتبه بندی پروفیل upvc, قیمت پروفیل upvc کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
انواع پروفیل درب و پنجره دوجداره در کرج, مارک های پروفیل upvc, پروفیل پنجره دوجداره وین تک, پروفیل upvc ویستا بست, رتبه بندی پروفیل upvc, قیمت پروفیل upvc کرج

انواع پروفیل درب و پنجره دوجداره در کرج شامل پروفیل های تولید داخل و پروفیل های وارداتی می باشد. کلیه پروفیل های تولید شده با توجه به ساختار آب و هوای آن کشور و یا آن منطقه ساخته شده و اصولاً پروفیل هایی که در مناطق و کشورهای سردسیر تولید می شود با آب و هوای گرم و خشک سازگاری ندارد و متفاوت می باشد.

http://up.ubct.ir/view/2382320/03.jpg

انواع پروفیل درب و پنجره دوجداره در کرج شامل پروفیل های تولید داخل و پروفیل های وارداتی می باشند. کلیه پروفیل های تولید شده با توجه به ساختار آب و هواهای آن کشور و یا آن منطقه ساخته شده و اصولاً پروفیل هایی که در مناطق و کشورهای سردسیر تولید می شود با آب و هوای گرم و خشک سازگاری ندارد .
هم اکنون در ایران بیش از ۴۰ پروفیل UPVC داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشند. پروفیل درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک و ویستابست جزء برندهای معروف, صاحب نام و با کیفیت می باشند. پروفیل های upvc ویستابست کرج با دارا بودن تمامی موارد کیفیت هم اکنون بهترین و با کیفیت ترین پروفیل UPVC ایران و حتی آسیا می باشد که شرکت پنجره ماندگار در کرج با تهیه این پروفیل اقدام به تولید و مونتاژ درب و پنجره دو جداره UPVC نموده است.
انواع پروفیل درب و پنجره دوجداره در کرج به چند دسته زیر تقسیم می گردد:
•    سری ۵۸ (عرض ۵۸ میلیمتر )
•    پروفیل های سری ۶۰ با عرض (۶۰ میلیمتر )
•    پروفیل های سری ۷۰ با عرض (۷۰ میلیمتر )
که از این پروفیل ها تا عرض کشویی ۸۰ میلیمتر نیز در ایران موجود می باشد که این پروفیل ها با عرض ۵۸ ، ۳ کانال ( چمبر) با عرض ۶۰ ، ۳ کانال ( چمبر) با ۴ کانال (چمبر) و سری ۷۰ ، ۵ کانال ( چمبر) موجود است.

http://up.ubct.ir/view/2382321/06.jpg

منظور از کانال پروفیل ها لایه های داخلی پروفیل پنجره upvc کرج بوده که باعث می شود داخل پروفیل را به صورت لایه لایه در آورده که این لایه ها باعث بالا بردن استقامت پروفیل و عایق بودن بیشتر پروفیل می گردد. پروفیل های بی کیفیت در طول زمانبندی کوتاه در آفتاب زرد شده و نیز بر اثر سرما ترد و شکننده می گردد، این پروفیل ها در هنگام تولید پروفیل به دو صورت با لاستیک (گسکت) بدون گسکت تولید می گردد، پروفیل هایی که لاستیک سرخود دارند در تولید درب و پنجره دوجداره کرج بسیار کار مونتاژ کار را راحت می نماید ولی از لحاظ عایق بندی بسیار ضعیف تر از پروفیل هایی ست که در زمان تولید پنجره لاستیک (گسکت) روی آن نصب می شود.
مواردی که نشان دهنده کیفیت انواع پروفیل درب و پنجره دوجداره در کرج
•    وزن پروفیل پنجره دو جداره کرج
•    بدون لاستیک تولید شدن آن
•    کیفیت سطح پروفیل صاف و براق
•    دارا بودن گواهینامه مختلف اعم از استاندارد ها و تاییده ها رال آلمان ، بیمه نامه ها و …
•    اکسترودر های تولید پروفیل از شرکت های معتبر اروپایی
•    متنوع بودن پروفیل های تولید شده از لحاظ مقطعی و یا تنوع رنگ بندی و لمینیت
استفاده از دستگاه های تولید (اکسترودرها ) پروفیل بسیار مهم بوده بصورتیکه قالب این دستگاه ها پس از زمانی مستهلک شده که باعث دفرمه شدن پروفیل ها می گردد. مهمترین مسئله در شناخت پروفیل ردب و پنجره دو جداره upvc کرج بررسی و مطالعه کاتالوگ های فنی شرکت های تولید کننده پروفیل و مقایسه وزن در هر مقطعی و مقطع مشابه می باشد. به عنوان مثال یک متر طول پروفیل فریم بزرگ ویستابست بدون گالوانیزه ۱۳۸۰ گرم می باشد، در صورتی که دیگر پروفیل های موجود در بازار ایران وزنی تا حدود ۸۵۰ گرم در متر طول را دارا می باشند. مقدار وزن در طول برای هر پروفیل نشانگر چگالی مواد مصرف شده در ساخت پروفیل می باشد. این فاکتور باعث استحکام پروفیل، افزایش قدرت در مقابل افتادگی و خم شدن می شود.

http://up.ubct.ir/view/2382324/double%20glazed%20window09.jpgوین

همچنین استفاده از گالوانیزه های یک تکه مناسب با ضخامت های لازم و استاندارد و به صورت کیپ داخل پروفیل در کنار انتخاب برند برتر پروفیل درب و پنجره بسیار مهم و حیاتی می باشد. موارد ذکر شده در انتخاب پروفیل مناسب جهت ساخت درب و پنجره ها بسیار مهم بوده که نبود هرکدام باعث می گردد محصول نهایی و پروفیل یو پی وی سی از حالت اصلی خود خارج شده و باعث عدم وکیوم پنجره ها شود. یکی از مهمترین محدودیت ها ی این پنجره ها به ابعاد آنها مربوط میشود. این طور نیست که بتوانیم پنجره ها را به هر اندازه ای که خواستیم بسازیم، مگر آنکه محدودیت ها، قابلیت ها و روش های اجرایی آن را بشناسیم. ضمن این که برای ساخت پنجره در ابعاد مختلف باید عواملی را در نظر گرفت و محاسباتی را انجام داد. در واقع این پروفیل گالوانیزه است که مهم ترین نقش را در خصوص سایز پنجره بازی می کند. حتما باید از گالوانیزه شناسنامه دار استفاده کنید. شناسنامه یک گالوانیزه به ما خواهد گفت که پنجره چقدر نیرو را تحمل خواهد کرد، چقدر فشار باد را می تواند تحمل کند، چقدر وزن شیشه را میتواند تحمل کند. در واقع فشارهای وارده بر پنجره شامل فشارهای مرده و زنده می شوند. نیروهای مرده عبارتند از وزن خود پنجره، شیشه و یراق آلات. نیروهای زنده عموما نیروهایی هستند که شاید همیشه حضور نداشته باشند، ولی نیروی بسیاری را بر پنجره وارد می کنند، مانند فشار باد. حتی در مکان هایی که پنجره در آنها نصب می شود، می تواند نیروهای زنده مختلفی را در خود داشته باشد که باید حتما مورد محاسبه قرار گیرد. مثلا باید احتمال برخورد انسان را با پنجره های دوجداره کرج نیز در نظر گرفت و آن ها را در محاسبات وارد کرد.

بازدید : 440 یکشنبه 26 آذر 1396 زمان : 14:21
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 150
 • افراد آنلاین : 1
 • آی پی امروز : 197
 • آی پی دیروز : 224
 • بازدید امروز : 650
 • باردید دیروز : 662
 • گوگل امروز : 57
 • گوگل دیروز : 59
 • بازدید هفته : 650
 • بازدید ماه : 33,232
 • بازدید سال : 369,008
 • بازدید کلی : 850,802