مقایسه تعویض پروفیل وین تک و ویستابست

امروزه به دلیل افزایش بسیار زیاد هزینه های مصرفی انرژی مردم یه تعویض پنجره های قدیمی خود می پردازند تا این هزینه را کاهش دهند. اما باید به این توجه داشته باشند که پروفیل های upvc مورد استفاده در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره  upvc کرج، با پروفیل های وین تک WINTECH و ویستابست…

فروش در پنجره دو جداره کرج
امروزه به دلیل افزایش بسیار زیاد هزینه های مصرفی انرژی مردم یه تعویض پنجره های قدیمی خود می پردازند تا این هزینه را کاهش دهند. اما باید به این توجه داشته باشند که پروفیل های upvc مورد استفاده در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره  upvc کرج، با پروفیل های وین تک WINTECH و ویستابست…

امروزه به دلیل افزایش بسیار زیاد هزینه های مصرفی انرژی مردم یه تعویض پنجره های قدیمی خود می پردازند تا این هزینه را کاهش دهند. اما باید به این توجه داشته باشند که پروفیل های upvc مورد استفاده در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره  upvc کرج، با پروفیل های وین تک WINTECH و ویستابست VISTABEST در پنجره های نوسازی کاملا متفاوت می باشند و دلیل اصلی آن نوع پروفیل بازسازی و داشتن لبه د که فریم باقیمانده از پنجره قدیمی و آهنی را کاملا می پوشاند. در این مطلب به مقایسه تعویض پروفیل وین تک و ویستابست پرداخته ایم.


http://up.ubct.ir/view/2347054/porofil%20upvc.jpg

امروزه به دلیل افزایش بسیار زیاد هزینه های مصرفی انرژی مردم یه تعویض پنجره های قدیمی خود می پردازند تا این هزینه را کاهش دهند. اما باید به این توجه داشته باشند که پروفیل های upvc مورد استفاده در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره  upvc کرج، با پروفیل های وین تک WINTECH و ویستابست VISTABEST در پنجره های نوسازی کاملا متفاوت می باشند و دلیل اصلی آن نوع پروفیل بازسازی و داشتن لبه د که فریم باقیمانده از پنجره قدیمی و آهنی را کاملا می پوشاند. در این مطلب به مقایسه پروفیل بازسازی وین تک و ویستابست پرداخته ایم.
امروزه به منظور بازسازی خانه‌ها, ایجاد نمایی زیبا و کاهش هزینه های مصرفی انرژی به تعویض پنجره‌های قدیمی می پردازند. باید به این توجه نکته داشته باشید که پروفیل های مورد استفاده در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc کرج بدون تخریب، با پروفیل درب پنجره های دوجداره در بازسازی متفاوت می باشد.

http://up.ubct.ir/view/2347051/panjereh%202jedare.jpg

پروفیل یو پی وی سی ویستابست
یکی از پرکاربرد ترین پروفیل های upvc ویستابست کرج در ساخت درب پنجره دوجداره کرج ویستابست ، پروفیل های سری 60 با سه محفظه می باشد. از جمله مشخصات این پروفیل رعایت استاندارد های کیفی معتبر, ضخامت 3 میلی متری برای دیواره های اصلی و استفاده از این پروفیل برای بازسازی و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره ویستابست کرج بدون تخریب می باشد.

از اصلی ترین پروفیل های این سری پنجره دوجداره ویستابست در کرج، پروفیل فریم یا قاب است که در سه نوع پروفیل قاب بلند، پروفیل قاب کوتاه و پروفیل قاب بازسازی تولید می شود. تفاوت کاربرد پروفیل قاب بلند و قاب ساده در استفاده از یراق آلات و ریل های مختلف مانند درب و پنجره دوجداره ویستابست tilt & slide می باشد. پروفیل بازسازی درب پنجره دوجداره ویستابست در کرج نیز در تعویض پنجره های قدیمی کاربرد دارد و با لبه 34.5 میلیمتری خود، فریم باقیمانده از پنجره قدیمی را کاملا پوشش می دهد.

 

مشخصات

ضخامت دیواره اصلی

mm

وزن

Kg/m

ارتفاع

mm

عرض

mm

تعداد حفره

chamber

ضخامت دیواره فرعی

mm

نوع پروفیل

قاب ساده

3

1.24

65

60

3

2.7

قاب بلند

3

1.38

76

60

3

2.7

قاب بازسازی

3

1.28

84.5

60

3

2.7

پروفیل یو پی وی سی وین تک
در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc کرج وین تک، می توان از سری پروفیل های W700 وین تک کرج از نوع بازسازی استفاده کرد. پروفیل یو پی وی سی بازسازی، مانند پروفیل فریم وین تک طراحی گردیده ولی با این تفاوت که در قسمت سطح داخلی آن، لبه 42 میلیمتری جهت کاور کردن فریم پنجره های قدیمی تعبیه شده است. پنجره دوجداره وین تک در کرج سری 70 دارای مشخصه هایی می باشد که اطلاع از آن شما را در انتخاب نوع سری راهنمایی می کند:
- عرض 70 میلیمتر و 5 اتاقک جهت عایق بندی بهینه
- ضخامت دیواره های خارجی استاندارد
(ISIRI: 12291/A , EN 12608,DIN EN 12608,BS EN 12608, RAL GZ 716/1)
- دارای لاستیک های درزبندی ( امکان استفاده از لاستیک های T.P.V و E.P.D.M )
- کانال مخصوص و تعبیه شده جهت تخلیه آب باران
- امکان نصب زهوارهای شیشه برای ضخامت های4 و 20 و 24 و 32 میلیمتر جهت عایق بندی بهینه صدا و گرد و خاک
- عدم نیاز به سرویس های دوره ای و رنگ کاری طی سالیان طولانی
- عدم زنگ زدگی و پوسیدگی
- امکان تهیه در رنگ های مختلف بصورت پوشش لمینیت ( ضلع داخلی یا بیرونی و یا هر دو ضلع پروفیل)
- امکان تهیه با لاستیک های سرخود از جنس T.P.V
- سطحی صاف و صیقلی با حداکثر شفافیت وسفیدی ( در مورد پروفیلهای سفید رنگ)
- امکان نصب تمامی یراق آلات استاندارد ( یک جهت بازشو / دوجهت بازشو / فولکس واگنی)
- امکان نصب انواع تور


http://up.ubct.ir/view/2341008/wintech%2002.jpg

مقایسه تعویض پروفیل وین تک و ویستابست کرج در موارد عرض سطح مقطع، ضخامت دیواره خارجی و وزن یک متر
•    بیشترین سطح مقطع پروفیل: وین تک
•    بیشترین ضخامت دیواره خارجی پروفیل: ویستابست
•    بیشترین وزن در یک متر پروفیل: وین تک

بازدید : 417 یکشنبه 14 آبان 1396 زمان : 16:3
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 150
 • افراد آنلاین : 2
 • آی پی امروز : 197
 • آی پی دیروز : 224
 • بازدید امروز : 657
 • باردید دیروز : 662
 • گوگل امروز : 57
 • گوگل دیروز : 59
 • بازدید هفته : 657
 • بازدید ماه : 33,239
 • بازدید سال : 369,015
 • بازدید کلی : 850,809