پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج

پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج, قیمت پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج, پنجره دوجداره استاندارد, درب و پنجره upvc استاندارد, شیشه دوجداره استاندارد

فروش در پنجره دو جداره کرج
پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج, قیمت پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج, پنجره دوجداره استاندارد, درب و پنجره upvc استاندارد, شیشه دوجداره استاندارد

مهم ترین دغدغه این شرکت تولید پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج است تا مشتریان و خریداران محترم از محصول نهایی رضایتمندی کامل را داشته باشند. درب و پنجره های دوجداره از مهمترين اجزاي ساختمان بوده و تامين كننده نور، گرما و زيبايي در ساختمان مي باشند در نتیجه اگر پنجره دو جداره یو پی یو سی بطور صحيح ساخته و بكار گرفته نشود و يا در طراحي ساختمان ديدگاه هاي انرژي رعايت نشود و پنجره در موقعيت مناسب قرار نگيرد،عامل اصلي افت حرارتي و برودتي در فصول سرد و گرم سال مي شود.


http://up.ubct.ir/view/2395008/17.jpg

مهم ترین دغدغه این شرکت تولید پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج است تا مشتریان و خریداران محترم از محصول نهایی رضایتمندی کامل را داشته باشند. درب و پنجره های دوجداره از مهمترين اجزاي ساختمان بوده و تامين كننده نور، گرما و زيبايي در ساختمان مي باشند در نتیجه اگر پنجره دو جداره یو پی یو سی بطور صحيح ساخته و بكار گرفته نشود و يا در طراحي ساختمان ديدگاه هاي انرژي رعايت نشود و پنجره در موقعيت مناسب قرار نگيرد،عامل اصلي افت حرارتي و برودتي در فصول سرد و گرم سال مي شود.
توجه به گستردگی انواع پنجره های دوجداره یو پی وی سی و شرکت های ارائه دهنده این محصول و قیمت های مختلفی که توسط این شرکت ها ارائه می گردد، این ضرورت پیش آمد تا در نوشته ای کوتاه گذری داشته باشیم بر عوامل تأثیرگذار بر قیمت پنجره های دوجداره upvcکرج ، به امید آنکه توانسته باشیم مصرف کنندگان عزیز را در انتخاب پنجره دوجداره یو پی وی سی کرج کاملاً عایق و با قیمتی مناسب راهنمایی کرده باشیم. با افزایش رو به رشد جمعیت در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج استفاده از درب پنجره هاي دوجداره استاندارد، روشی ساده و کاربردی براي كاهش هزينه هاي انرژي مصرفی و در نتيجه كاهش گازهاي گلخانه اي و داشتن هوایی تمیز و سبز می باشد. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که استانداردهای درب پنجره دوجداره در زمان تولید رعایت شوند درب پنجره های دوجداره از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

http://up.ubct.ir/view/2395005/31.jpg

 

این موارد برای داشتن پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج شامل گزینه های زیر می باشد:
۱- پروفیل یو پی وی سی
۲- یراق آلات درب پنجره دوجداره
۳- شیشه دوجداره
۴- کیفیت ساخت درب پنجره دوجداره
۵- نصب و یا تعویض درب پنجره دو جداره
۱- پروفیل پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج
جنبه ديگري که در تعيين کيفيت در پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج بايد مورد توجه قرار گيرد، پروفیل یو پی وی سی می باشد که متاسفانه به راحتي قابل شناسايي توسط خريداران نيست و در اين مورد فقط بايد به استانداردها و گواهينامه‌هاي فني اکتفا کرد, هر چقدر پروفیل یو پی وی سی با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی درب پنجره دوجداره هم کمتر می شود. پروفیلهای یو پی وی سی نامرغوبی که از چین و بعضی از کشور ترکیه وارد ایران می شود متاسفانه قیمت کمتری در بازار دارند اما در آینده مشکلات زیادی برای مصرف کننده ایجاد میکنند. مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ پروفیل، شکستگی و یا حتی تغییر شکل و افتادگی درب پنجره دوجداره کرج از حالت عادی .
در آزمون استاندارد پروفیل عواملی که مورد توجه قرار میگیرد عبارت است از:
وزن پروفیل- ابعاد پروفیل- ظاهر پروفیل- شرایط آب و هوایی- مقاومت ضربه ای پروفیل- آزمون حرارتی پروفیل- مواد اولیه
باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی کرج تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است. همچنین باید توجه کرد که در هنگام نگهداری وانبار کردن پروفیل سطح آن صاف و بدون خوردگی باقی بماند.
۲- یراق آلات پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج
بدون تردید نقش یراق ‌آلات در ساخت و مونتاژ درب پنجره دوجداره یو پی وی سی کرج با کیفیت و استاندارد را نمی‌توان کمرنگ کرد و باید کیفیت یراق‌آلات را جدی گرفت. یراق آلات پر مصرف در صنعت درب پنجره دوجداره کرج شامل تک حالته، دو حاته، کشویی و فولکس واگنی می باشد. در حال حاضر استفاده از یراق آلات درب پنجره دوجداره تک حالته، در دنیا دیگر مرسوم نمی باشد و بیشتر از یراق دو حالته استفاده می کنند.

http://up.ubct.ir/view/2379322/01.jpg

۳- شیشه دوجداره و سه جداره
با توجه به اینکه شیشه دوجداره یک عامل مهم در عایق بندی صدا می باشد بنابراین استاندارد بودن شیشه دوجداره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
نقش کیفیت شیشه دوجداره در تولید پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج
ابتدا باید دید منظور از یک پنجره دوجداره استاندارد کرج چیست؟ در تعریف ساده و غیر فنی، پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج از دید یک مصرف کننده امروزی پنجره ای است که علاوه بر تامین نیازهایی همچون نور کافی و ایجاد پل ارتباطی با محیط بیرون، در جلوگیری از هدر رفتن گرما و سرما که متاسفانه امروزه هزینه های آن روز به روز افزایش یافته است، تاثیر بسزایی داشته باشد. پر واضح است که بیشترین قسمت یک پنجره را شیشه آن تشکیل می دهد و قطعا مهمترین سد در مقابل هدر رفت انرژی محسوب می شود. اگر شیشه دوجداره به خوبی تزریق گاز نشده باشد، به خوبی تزریق چسب نشده باشد یا اسپیسر آن از مواد رطوبت گیر مرغوب پر نشده باشد و چندین پارامتر دیگر در فرایند ساخت شیشه دوجداره رعایت نشده باشد، قطعا کاربرد آن پنجره به سطح دوران گذشته و بسیار قدیم تنزل می یابد و دیگر هیچ انتظاری جز انتقال نور خورشید از آن نمی توان داشت و از آنجایی که یک پنجره از عناصر دیگری همچون پروفیل های نگه دارنده شیشه تشکیل می شود، عدم وجود پروفیل مناسب در ساختار پنجره مزید بر علت می شود.
۴- کیفیت تولید و ساخت پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج
یک درب پنجره دوجداره استاندارد علاوه بر داشتن فاکتور های ذکر شده از لحاظ مواد اولیه و متریال باید در ساخت آن هم تمام نکات ریز و مهم رعایت شود. مجموعه ای اگر یک پروفیل فوق العاده با کیفیت و خوب به اضافه بهترین یراق آلات و شیشه دوجداره هم استفاده کند اما نتواند مونتاژ و تولید با کیفیت و دقیقی داشته باشد نمی تواند پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج و مرغوب تحویل مصرف کننده محترم دهد.

http://up.ubct.ir/view/2347055/taamir%20panjereh.jpg

۵- نصب و یا تعویض پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج
به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت یک پنجره دوجداره upvc رابطه مستقیم با نحوه تعویض و نصب آن نیز دارد و محصولات به کار رفته در اتصال پنجره های دوجداره به درگاه نصب و ساختار اتصال درزها از اهمیت به سزایی برخوردار است و باید به گونه ای باشد که همه نیروهای مؤثر فیزیکی روی پنجره upvc برداشته شوند تا درب و پنجره دوجداره پس از تعویض برای مدت طولانی به بهترین نحوه کار کنند. در واقع نصب یک پایان خوب برای پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج میباشد. نکته قابل توجه در نصب استفاده از ملزومات استاندارد در نصب می باشد.
ویژگیها و خصوصیات منجصر به فرد پنجره دوجداره استاندارد در البرز کرج
۱- استحکام
۲- زیبایی فوق‌العاده
۳- صرفه جوئی در مصرف انرژی تا ۴۰%
۴- کاهش آلودگی صوتی تا میزان
۵- پائین بودن ضریب انتقال حرارتی
۶- حفظ محیط زیست از طریق بازیافت
۷- مانع ورود گردو غبار و دود و گازهای موجود از محیط بیرون به داخل
۸- مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی

بازدید : 266 چهارشنبه 13 دي 1396 زمان : 12:51
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 150
 • افراد آنلاین : 1
 • آی پی امروز : 197
 • آی پی دیروز : 224
 • بازدید امروز : 644
 • باردید دیروز : 662
 • گوگل امروز : 57
 • گوگل دیروز : 59
 • بازدید هفته : 644
 • بازدید ماه : 33,226
 • بازدید سال : 369,002
 • بازدید کلی : 850,796