تولید و سفارش پنجره ترمال بریک در کرج

تولید و سفارش پنجره ترمال بریک در کرج, تولید و نصب انواع درب و پنجره دوجدار, قیمت پنجره الومینیومی ترمال بریک, بهترین نوع پروفل الومینیومی ,

فروش در پنجره دو جداره کرج
تولید و سفارش پنجره ترمال بریک در کرج, تولید و نصب انواع درب و پنجره دوجدار, قیمت پنجره الومینیومی ترمال بریک, بهترین نوع پروفل الومینیومی ,
تولید و سفارش پنجره ترمال بریک در کرج

تولید و سفارش پنجره ترمال بریک در کرج, پنجره دوجداره آلومینیوم در کرج بسیار پر استفاده است اما توجه داشته باشید که پنجره های معمولی آلومینیومی عایق های خوبی نیستند.توسط فرآیند ترمال بریک پروفیل آلومینیوم شما بسیار با کیفیت تر و عایق تر خواهد شد.با خرید ترمال بریک در کرج شما پنجره ای عایق با کیفیت پروفیل یو پی وی سی خواهید داشت.پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک در کرج طیف بسیار وسیعی از رنگ و سبک را دارا می باشد.

تولید و سفارش پنجره ترمال بریک در کرج

خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک با کیفیت در کرج

آلومینیوم به دلیل مزایای بسیار از جمله: مقاومت و کیفیت بالا, بهترین گزینه جهت ساخت در و پنجره است اما رسانا بودن آلومینیوم, نقصی بزرگ در پنجره آلومینیومی محصوب می گردد. ساخت و تولید پنجره های آلومینیومی دوجداره یا حرارتی که امروزه پنجره ترمال بریک نامیده می شود, به خوبی این نقیصه را البته با حفظ مزایای پنجره آلومینیومی برطرف نموده است. در پنجره ترمال بریک عملکرد حرارتی پنجره بهبود یافته,از این رو گزینه ای ایده آل برای ساختمان های مسکونی و تجاری گشته است که به دنبال یافتن راهکارهایی ایده آل جهت کنترل و بهبود عملکرد حرارتی ساختمان هستند.

و اما شکست حرارتی در پنجره های ترمال بریک چگونه و به چه صورت صورت می پذیرد:

پنجره های دوجداره آلومینیوم با کنترل انتقال حرارت، بهره وری انرژی را بهبود می بخشد. انرژی گرمایشییا حرارتی در سه حالت از طریق یک ماده انتقال می یابد
ساده ترین نوع هدایت حرارتی, هدایت از طریق جامدات رسانایی ست که به یکدیگر متصل می گردند.
هدایت و انتقال گرما از طریق جابجایی گازها و مایعات
انتقال انرژی گرما از طریق تابش امواج فرکانس بالا مانند نور مرئی، نور ماوراء بنفش یا مایکروویو

 پروفیل پنجره های آلومینیومی, عایق در برابر گرما و سرما هستند. این عمل به وسیله جداسازی قطعات آلومینیوم خارج از داخل توسط ماده ای نارسانا  انجام می شود که میزان انتقال گرما یا سرما را از طریق پروفیل پنجره کاهش می دهد. این ویژگی به عنوان "شکست حرارتی" شناخته می شود.

شکست یا عایق حرارتی, یک رزین غیر فلزی یا ماده ای پلاستیکی است که قسمت داخلی پروفیل آلومینیوم پنجره را از قسمت خارجی آن جدا می سازد و این راهکاری برای جلوگیری از انتقال حرارتی و انرژی از طریق قاب پنجره آلومینیومی است.

- از مهم ترین مزایای پنجره آلومینیوم ترمال بریک در کرج میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

    عایق گرما و سرما بودن
    ممانعت از ورود آلودگی های زیست محیطی
    استحکام بالا مخصوصا در ابعاد بزرگ
    عایق در برابر آلودگی های صوتی
    زیبایی و شیک و مدرن بودن

ما تولید کنندهرب و پنجره دوجدار درکرج و تهران هستیم و شما میتوانید برای پروژه های بزرگ و کوچک خود از محصولات ما استفاده کنید. 

بازدید : 7 چهارشنبه 25 خرداد 1401 زمان : 13:34
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 494
 • افراد آنلاین : 11
 • آی پی امروز : 123
 • آی پی دیروز : 125
 • بازدید امروز : 977
 • باردید دیروز : 637
 • گوگل امروز : 22
 • گوگل دیروز : 19
 • بازدید هفته : 5,193
 • بازدید ماه : 19,785
 • بازدید سال : 158,716
 • بازدید کلی : 2,780,431