فروش پنجره ایرانی 2جداره کشویی کرج

فروش پنجره ایرانی 2جداره کشویی کرج, نمایندگی فروش پنجره ایرانی کشویی با کیفیت, خرید پنجره دوجداره کشویی ریلی, قیمت خرید پنجره ایرانی 2جداره جفت ریل کشویی

فروش در پنجره دو جداره کرج
فروش پنجره ایرانی 2جداره کشویی کرج, نمایندگی فروش پنجره ایرانی کشویی با کیفیت, خرید پنجره دوجداره کشویی ریلی, قیمت خرید پنجره ایرانی 2جداره جفت ریل کشویی
فروش پنجره ایرانی 2جداره کشویی کرج

از انواع پنجره های 2جداره، میتوان پنجره ایرانی 2جداره کشویی را نام برد که با آشکار شدن مزیت های زیاد این نوع از پنجره ها بر مردم توانسته طرفداران خود را پیدا کند.مهمترین علت آن هم، کاربری راحت تر و عایق بندی قوی تر پنجره ایرانی 2جداره کشویی ،نسبت به پنجره های 2جداره لولایی است. همچنین این نوع از پنجره 2جداره کشویی هیچ فضایی از منزل شما را اشغال نمی کند و به آسانی به موازات بر روی لنگه کناری خود جا به جا میشود.

واقعیت امر در اینجاست که درب و پنجره 2جداره کشویی ایرانی با اینکه نسبت به دیگر انواع پنجرهای 2جداره کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر است و عایقبندی آن در برابر نفوذ آب و هوا بیشتری نسبت به اینگونه پنجره های 2جداره کشویی دارد اما نسبت به پنجره لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری میباشد.

فروش پنجره ایرانی 2جداره کشویی کرج

در واقع عملیات فیتینگ ایجاد شده در درب و پنجره 2جداره لولایی قویتر و بهتر از پنجره 2جداره کشویی ایرانی صورت می گیرد.اما با توجه به سلایق مشتری های عزیز و همچنین کاربری پنجره 2جداره کشویی این نوع پنجره مورد استقبال بیشتر افراد می باشد. در اینجا به چند نکته فنی اشاره می کنیم تا در هنگام فروش پنجره 2جداره کشویی ایرانی بتوانید بهترین نوع این درب و پنجره ها را انتخاب کنید تا هم عمر مفیدتری داشته باشند و هم عملیات فیتینگ ( آبندی و هوابندی ) در آن به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد.

پنجره کشویی

در بحث تعیین قیمت فروش پنجره های 2جداره کشویی ایرانی ابتدا باید کارشناسان ما ابعاد دقیق درب و پنجره شما را اندازگیری کنند،نوع پروفیل و یراق آلات مصرفی شما مشخص گردد سپس توسط نرم افزار فروش دقیق محاسبه گردد.

فروش پنجره ایرانی 2جداره کشویی کرج

در پنجره 2جداره کشویی ایرانی تمام وزن شیشه و لنگه های بازشو پنجره کشویی بر روی غلطکهایی است، که در زیر بازشو ها قرار گرفته اند و در هنگام جابجایی و اعمال نیروی فیزیکی شما برای باز و بست پنجره بر روی دستگیره لنگه بازشو به حرکت در می آید. اما متاسفانه به دلیل اینکه این غلطکها در در معرض دید قرار ندارند در برخی موارد از یراق آلاتی با غلطکهای پلاستیکی بسیار ضعیف استفاده می شود که اصلا در حرکت لنگه بازشو، روان بودن احساس نمی شود و همچنین به علت وزن و فشار لنگه پنجره upvc کشویی و شیشه بر روی غلطکها بعد از مدتی شاهد شکستگی غلطکها خواهید بود و اینجاست که عملیات آبندی و هوابندی نیز به درستی انجام نخواهد شد. پیشنهاد ما به شما فروش یراق پنجره 2جداره کشویی ایرانی استاندارد و معتبر با غلطکهایی از جنس سرامیک است که واقعا بهترین عملکرد چه از نظر روان بودن و چه از نظر توان تحمل وزن در آنها نسبت به غلطکهای پلاستیکی بسیار بیشتر است و عمر مفید آنها برای شما همیشگی است.

مزايای پنجره ایرانی 2جداره کشویی عبارت اند از:

هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود

دارای سه نوع مختلف تک ریل، جفت ریل و فولکس واگنی می باشد

بازدید : 1017 یکشنبه 12 اسفند 1397 زمان : 10:52
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 448
 • افراد آنلاین : 3
 • آی پی امروز : 159
 • آی پی دیروز : 141
 • بازدید امروز : 1,402
 • باردید دیروز : 1,956
 • گوگل امروز : 308
 • گوگل دیروز : 853
 • بازدید هفته : 3,358
 • بازدید ماه : 27,984
 • بازدید سال : 126,101
 • بازدید کلی : 2,747,816