نمایندگی پروفیل وین تک مخصوص پنجره کرج

نمایندگی پروفیل وین تک مخصوص پنجره کرج, نمایندگی وین تک, قیمت پروفیل مخصوص, خرید پروفیل کرج, پروفیل مخصوص پنجره, فروش پروفیل پنجره upvc, پروفیل پنجره دوجداره

فروش در پنجره دو جداره کرج
نمایندگی پروفیل وین تک مخصوص پنجره کرج, نمایندگی وین تک, قیمت پروفیل مخصوص, خرید پروفیل کرج, پروفیل مخصوص پنجره, فروش پروفیل پنجره upvc, پروفیل پنجره دوجداره
نمایندگی پروفیل وین تک مخصوص پنجره کرج

نمایندگی پروفیل وین تک مخصوص پنجره کرجشرکت پنجره ماندگار تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvcپروفیل مصرفی درب و پنجره دوجداره انواع آن در این مبحث قصد داریم در مورد پروفیل های مورد استفاده در درب و پنجره های دوجداره upvc صحبت نماییم. در این نوع پنجره ها ی وین تک انواع مختلفی از پروفیل ها استفده میشود هر کدام از ان ها برای کارایی خاصی طراحی و استفاده میشود.

نمایندگی پروفیل وین تک مخصوص پنجره کرج

برای اینکه پروفیل دچار پاشیدگی و تغییر حالت نشود باید از پروفیل یو پی وی سی وین تک استفاده شود که تمام اشکال را داشته باشد و بتواند در تمام جهت های مقاطع  و شکل ها مخصوص به کارگیری شود؛ زیرا همانطور که گفته شد نباید در طول زمان دچار پاشیدگی شود.

پروفیل فریم بزرگ و ۵کاناله(کانال) وین تک :

این نوع از پروفیل های وین تک از شبکه های داخلی برخوردار هستند که کانال نیز

گفته می شود از دلایل استفاده از این پروفیل ها می توان اسطحام و مقاومت انها را همچنین جلوگیری و ممانعت از الودگی صوتی می باشد البته بعضی از برند ها از پروفیل هایی با تعداد کانال بیشتر نیز استفاده می نمایند به طوری که از این گونه پروفیل ها برای ساختمان های کنار اتوبان ، نقاط شلوغ، مناطق صنعتی استفاده میشود بدین گونه که با نصف شیشه های سه جداره upvc قابلیت صداگیری افزایش میابد البته در اکث موارد استفاده از پنجره دوجداره یو پی وی سی برای  مکان های کافی می باشد اما در مکان هایی که الودگی صوتی خیلی زیاد است می توان از این نوع پروفیل و شیشه ها استفاده نمود.

پروفیل های مولین یا میانی وین تک :

در ستون های بین قاب و برای برپایی شیشه ها از پروفیلمولین استفاده می شود.

اطلاعات موجود را می توانید در تصویر ملاحظه فرمایید.

پروفیل لنگه درب داخل بازشو وین تک :

پروفیل های درب با پروفیل های پنجره متفاوت است از این رو برای پنجره ها باید پروفیل های مخصوص و برای درب پرول های مخصوص به خود را استفاده نمود در صورت اینکه از پروفیل پنجره برای درب استفاده نمایید بعد از مدت این درب ها دچار اختلال شده زیرا پروفیل های درب استحکام و مقاومت مخصوص به خود را دارد بنابر این استفاده پروفیل های مخصوص درب یا پنجره می تواند کیفیت محصول را تضمین نماید و در این مورد باز نقش تولیدات مرغوب و با کیفیت مشخص می شود.

پروفیل لنگه درب بیرون بازشو وین تک :

در این پروفیل وین تک ارتفاع دیواره خارجی 10.5 سانتی متر و ارتفاع داخلی  6.5 سانتی متر است.

عرض این پروفیل  6 سانتی متر و این پروفیل سه کاناله بوده و  ضخامت شیشه خور 2.4 سانتی متر است.

مکان استقرار گالوانیزه در این پروفیل با عرض 5.1 سانتی متر وارتفاع 3 سانتی متر است.

زهواره یک جدار:

 این نوع پروفیل نیز از کانال های شبکه ای داخلی برخوردار است  که برای نصب شیشه مورد استفاده قرار میگیرد.

پروفیل لنگه درب بیرون بازشو وین تک :

این پروفل دارای مقاومت، دوام و کارایی مناسبی برای درب upvc است و در دربهایی مانند تاس ، بالکن و غیره که به سمت بیرون باز میشود کاربرد دارد.

این پروفیل در دربهایی که به سمت بیرون تراس ، بالکن و غیره میباشد استفاده میگردد و علاوه بر مقاومت بالا دارای کارکرد مناسبی برای دربهای upvc میباشد. 

پروفیل وین تک

نمایندگی پروفیل وین تک

انتخاب درست پروفیل UPVC تقریباً مهمترین و تاثیرگذار ترین مسئله در کیفیت در و پنجره دو جداره است. همچنین نوع پروفیل مصرفی اصلی ترین عامل تعیین قیمت نهایی در و پنجره دوجداره است. به نحوی که کیفیت پایین پروفیل پنجره باعث بروز مشکلاتی از قبیل شکستن و تابدار شدن آن پس از مدتی از نصب میشود. برای تشخیص پروفیل با کیفیت از پروفیل نامرغوب روش های متفاوتی وجود دارد. بطور مثال رنگ سفید پروفیل بی کیفیت در کنار رنگ سفید کاغذ به زردی متمایل است. با توجه به یک قاعده کلی رنگ پروفیل با کیفیت سفید یخچالی است.

بازدید : 979 شنبه 07 ارديبهشت 1398 زمان : 13:7
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 448
 • افراد آنلاین : 5
 • آی پی امروز : 166
 • آی پی دیروز : 141
 • بازدید امروز : 1,563
 • باردید دیروز : 1,956
 • گوگل امروز : 308
 • گوگل دیروز : 853
 • بازدید هفته : 3,519
 • بازدید ماه : 28,145
 • بازدید سال : 126,262
 • بازدید کلی : 2,747,977