وزن هر متر مربع پنجره ترمال بریک در کرج

وزن هر متر مربع پنجره ترمال بریک در کرج،یکی دیگر از مواردی که در وزن یک مترمربع پنجره آلومینیومی بی تأثیر نیست، شیشه مورد استفاده در پنجره میباشد.به عبارتی ابعاد و مشخصات شیشه کاملا مشخص است که در وزن

فروش در پنجره دو جداره کرج
وزن هر متر مربع پنجره ترمال بریک در کرج،یکی دیگر از مواردی که در وزن یک مترمربع پنجره آلومینیومی بی تأثیر نیست، شیشه مورد استفاده در پنجره میباشد.به عبارتی ابعاد و مشخصات شیشه کاملا مشخص است که در وزن
وزن هر متر مربع پنجره ترمال بریک در کرج

وزن هر متر مربع پنجره ترمال بریک در کرج،یکی دیگر از مواردی که در وزن یک مترمربع پنجره آلومینیومی بی تأثیر نیست، شیشه مورد استفاده در پنجره میباشد.به عبارتی ابعاد و مشخصات شیشه کاملا مشخص است که در وزن یک مترمربع پنجره تأثیر گذار خواهد بود.همچنین به موجب انتخاب شیشه با ضخامت های مختلف ابعاد زهوار شیشه هم تغییر خواهد کر که این موضوع هم با این که به نظر تغییر جزئی میرسد اما بی تأثیر نخواهد بود.وزن هر متر طول پروفیل متفاوت است زیرا این مقدار با توجه به نوع آن و ضخامت دیواره های آن محاسبه می شود.

وزن هر متر مربع پنجره ترمال بریک در کرج

وزنی که یک متر مربع از درب و پنجره های آلومینیومی دارند با توجه به عوامل مختلفی محاسبه می شود که این عامل ها شامل نوع پروفیل آلومینیوم، ضخامت هایی که دیواره های آن دارند، نوعی از یراق آلاتی که در آن به کار رفته است و مانند این ها. نکته ای در محاسبه وزن وجود دارد این است که باید وزن پروفیل، وزن یراق آلات و وزن شیشه به صورت جداگانه محاسبه شود.

وزن یک مترمربع پنجره آلومینیومی به عوامل بسیاری از جمله مشخصات فنی پروفیل ، شیشه ، یراق و … بستگی دارد و هریک این موارد تأثیر مستقیم بر وزن یک مترمربع پنجره آلومینیومی دارد.

در ادامه به توضیح مهمترین اجزای تأثیرگذار بر وزن یک مترمربع پنجره آلومینیومی میپردازیم.

مشخصات فنی پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی با توجه نقشه های طراح و ابعاد شیشه خور و بازشو پروفیل با ضخامت مناسب آن انتخاب میشود که این موضوع موجب میشود که وزن یک مترمربع پنجره کاهش یا افزایش یابد

شیشه مورد استفاده

یکی دیگر از مواردی که در وزن یک مترمربع پنجره آلومینیومی بی تأثیر نیست، شیشه مورد استفاده در پنجره میباشد.

به عبارتی ابعاد و مشخصات شیشه کاملا مشخص است که در وزن یک مترمربع پنجره تأثیر گذار خواهد بود.

همچنین به موجب انتخاب شیشه با ضخامت های مختلف ابعاد زهوار شیشه هم تغییر خواهد کر که این موضوع هم با این که به نظر تغییر جزئی میرسد اما بی تأثیر نخواهد بود.

یراق آلات مصرفی

اینکه بازشو ها کشویی یا لولایی باشند در انتخاب کد پروفیل تأثیر گذار است ، برای مثال برای یک پنجره لولایی می توان سیستم th55 آکپا را پیشنهاد کرد که این سیستم نیازمند اکسسوری های یراق لولایی میباشد که بسته به نوع بازشو که مثلا تک حالته یا دوحالته باشد اجزای خاص خود را احتیاج دارد

تاثیر نوع پروفیل استفاده شده: وزن هر متر طول پروفیل متفاوت است زیرا این مقدار با توجه به نوع آن و ضخامت دیواره های آن محاسبه می شود.

در ابتدا قبل از آن که درب و پنجره را در جای خود قرار دهید، اقدام به تمیز کردن محل نصب آن کنید.

 به طریقه قرار گیری لنگه ها توجه کنید زیرا باید به راحتی و بدون برخورد با اطراف باز و بسته شوند و همچنین حرکت آن ها بدون تولید هیچ نوع سر و صدایی باشد، بنابراین به خوبی آن ها را در محل نصب تراز کنید و درز بندی های اصولی را برای آن ها اعمال کنید.

نصب باید به طریقی انجام شود که به صورت کامل در قسمت تعیین شده خود قرار گیرد، به صورتی که از ورود آلودگی صوتی جلوگیری کند و از هدر رفت انرژی جلوگیری های لازم را به عمل آورد.

بازدید : 7 دوشنبه 30 خرداد 1401 زمان : 12:31
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 494
 • افراد آنلاین : 6
 • آی پی امروز : 127
 • آی پی دیروز : 125
 • بازدید امروز : 1,149
 • باردید دیروز : 637
 • گوگل امروز : 22
 • گوگل دیروز : 19
 • بازدید هفته : 5,365
 • بازدید ماه : 19,957
 • بازدید سال : 158,888
 • بازدید کلی : 2,780,603