پروفیل درب و پنجره های ترمال بریک در کرج

پروفیل درب و پنجره های ترمال بریک در کرج، رفع مشکلات پنجره های قدیمی، مقاومت پنجره های ترمال بریک، جلوگیری از اتلاف انرژی

فروش در پنجره دو جداره کرج
پروفیل درب و پنجره های ترمال بریک در کرج، رفع مشکلات پنجره های قدیمی، مقاومت پنجره های ترمال بریک، جلوگیری از اتلاف انرژی

پروفیل درب و پنجره های ترمال بریک در کرج، پروفیل آلومینیوم ترمال بریک دارای ویژگی های بسیار زیادی میباشد و یکی از دلایل تولید آلومینیوم ترمالبریک در ساخت انواع مدل پنجره دوجداره، وجود پارامتر های مثبتی است که این فلز را نسبت به سایر مواد اولیه مورد استفاده در ساخت پنجره ها ممتاز می کند. اما از آنجا که آلیاژ آلومینیوم یک فلز است، انتقال حرارت نسبتاً سریع میباشد، بنابراین وقتی اختلاف دمای بین فضای داخلی و فضای بیرون زیاد باشد، انواع آلیاژهای آلومینیوم می توانند به پلی برای انتقال حرارت تبدیل شوند.

پروفیل درب و پنجره های ترمال بریک در کرج

آلومینیوم فلزی است با مقاومت بالا و سختی زیاد. که به عنوان یک ماده اولیه در تولید و ساخت درب و پنجره کاربرد های فراوانی دارد. علاوه بر استحکام ، از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و دمای متغیر جوی نیز برخوردار است. و خاصیت ضد زنگ بودن آن از ویژگی های بارز آن در صنعت ساختمان سازی به شمار می آید.

آلومینیوم به تنهایی رسانای گرما و سرما است. ولی با کار گذاشتن تیغه پلی آمید عایق بین فریم آلومینیوم. فضای خالی موجود در بین جداره بیرونی و جداره داخلی پر می شود. و در نهایت پروفیل آلومینیوم به یک عایق و در اصل به ترمال بریک تبدیل می شود.

پروفیل آلومینیوم ترمال بریک دارای ویژگی های بسیار زیادی میباشد و یکی از دلایل تولید آلومینیوم ترمالبریک در ساخت انواع مدل پنجره دوجداره، وجود پارامتر های مثبتی است که این فلز را نسبت به سایر مواد اولیه مورد استفاده در ساخت پنجره ها ممتاز می کند. اما از آنجا که آلیاژ آلومینیوم یک فلز است، انتقال حرارت نسبتاً سریع میباشد، بنابراین وقتی اختلاف دمای بین فضای داخلی و فضای بیرون زیاد باشد، انواع آلیاژهای آلومینیوم می توانند به پلی برای انتقال حرارت تبدیل شوند. به همین علت از نوار های پلی آمید در بین پروفیل آلومینیوم پنجره برای جلو گیری از اتلاف انرژی استفاده میشود. علاوه بر آن استفاده از شیشه عایق بندی شده تک جداره، دو جداره وسه جداره در عملکرد عایق صدا و گرما و سرما بسیار مهم میباشد. شیشه پنجره ترمال بریک  دارای فضایی به نام “اسپیسر” هستند. اسپیسر ها یک مانع بین پانل های شیشه ای هستند.

پروفیل آلومینیوم پنجره ترمال بریک و رفع مشکلات پنجره های قدیمی

پروفیل آلومینیوم پنجره ترمال بریک باعث شد که یکی از مشکلات اساسی در پنجره ها ی آلومینیومی قدیمی رفع شود. اما رسانا بودن قاب پنجره نیز ٢٠ درصد از اتلاف انرژی را شامل می شود و بیشترین تاثیر را شیشه ها دارند. این مسئله پیش زمینه طراحی و تولید پروفیل آلومینیوم ترمال بریک بود که با شکست حرارتی مانع انتقال حرارت به خارج از ساختمان شود. همچنین این تفاوت دما می توانست باعث تعریق و نفوذ هوای مرطوب به فضای میانی دو جداره پنجره شود. که علاوه بر ایجاد بخار درون پنجره باعث ایجاد لک برروی آن نیز خواهد شد.

برتری پروفیل آلومینیوم ترمال بریک نصبت به یو پی وی سی

پروفیل آلومینیوم پنجره به دلیل سهولت در ساخت، شکل پذیری و همچنین مقاومت و دوام آن در میان سازندگان و مصرف کنندگان بسیار محبوب است. 

پروفیل آلومینیوم ترمال بریک بگونه ای در درب و پنجره آلومینیوم طراحی و ساخته شده است که می‌تواند با مزایای پنجره های یو پی وی سی رقابت کرده و حتی از آن برتری یابد. ازجمله مزایایی که می‌توان به آن اشاره کرد امکان اجرای خدمات رنگ پودری درب و پنجره آلومینیومی است که در پنجره‌های یو پی وی سی وجود ندارد. همچنین امکان انادایز کردن پروفیل آلومینیوم باعث استحکام و دوام آنها در برابر خوردگی شده و به ما امکان رنگ آمیزی آن را نیز می دهد.

بازدید : 7 سه شنبه 31 خرداد 1401 زمان : 10:38
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 494
 • افراد آنلاین : 6
 • آی پی امروز : 127
 • آی پی دیروز : 125
 • بازدید امروز : 1,072
 • باردید دیروز : 637
 • گوگل امروز : 22
 • گوگل دیروز : 19
 • بازدید هفته : 5,288
 • بازدید ماه : 19,880
 • بازدید سال : 158,811
 • بازدید کلی : 2,780,526